Переможці ІІІ (обласного) етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, та нагороджено дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації учнів у номінації «Історія України і державотворення»:

за зайняте І місце:

Масюк Дарину Сергіївну, ученицю 10 класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» (керівник – Титаренко Наталія Олександрівна, вчитель історії);

за зайняте ІІ місце:

Ємчик Христину Григорівну, ученицю 9 класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» (керівник – Титаренко Наталія Олександрівна, вчитель історії);

Шишолика Максима Сергійовича, учня 10 класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» (керівник – Титаренко Наталія Олександрівна, вчитель історії).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ "СРІБНІ ДЗВІНОЧКИ"

Миронюк Олександру, ученицю 11 класу ОЗЗСО «Прилісненський ліцей» за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі сучасної пісні «Срібні дзвіночки». (Вчитель Михальчук В.Й.)

Переможці фінального етапу XV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з
природознавства «Юний дослідник» із закладів освіти Прилісненської сільської ради:

секція «Рослини навколо нас»:

- І місцеНеродик Іванна, учениця 5 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Городок» - філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне», за роботу «Розмноження екзотичної алоказії великокореневої вегетативним способом» (керівник – Терещенко Ніна Михайлівна, вчитель біології);

секція «Тваринний світ»:

- І місцеКоснюк Людмила, учениця 5 класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне», за роботу
«Штучне виведення бджолиних маток з породи Країнська (Карніка) для покращення
характеристик бджолиних сімей на пасіці» (керівник – Коваль Наталія Степанівна, вчитель природознавства).


2019-2020 н.р.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ЮНІ ЛІТЕРАТОРИ ВОЛИНІ"

Члени гуртка «Юний журналіст» Савчук Ірина (11-Бкл.) та Ковальчук Вікторія (6-Б кл.) опорного закладу «ЗОШ І –ІІІ ст. с. Прилісне» стали лауреатами обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині», організованого управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук та Волинською організацією Національної спілки письменників України.
Тож учениці були запрошені на засідання «Літературної вітальні», що відбулося 31.10.2019 р. у залі Волинської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.
За результатами конкурсу дівчат нагороджено Дипломами та збіркою творів юних поетів і прозаїків «За руки із дощем», до якої увійшли стаття «Родинний склеп на Паніній горі» (номінація «Журналістика») Ірини Савчук та «Казка про Казку» (номінація «Казка») Вікторії Ковальчук.

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ "ПОСМІХНЕМОСЬ ЩИРО ВИШНІ"

18 жовтня 2019 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні». У другій віковій категорії ІІ місце зайняли учениці 11 – Б класу Шилак Оксана та Неродик Ірина (вчитель української мови та літератури Титаренко Наталія Олександрівна)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ Х МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

З метою сприяння престижу української мови і літератури у молодого покоління,вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка набазіНВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназії» 26 жовтня 2019 року пройшов ІІ (районний) етап ІХМіжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь і учні 5-11 класів освітнього округу Прилісненської сільської ради.

Щиро вітаємо з перемогою наших учнів:

за зайняте ІІ місце

- Шпак Владиславу, ученицю 5 класу ЗОШ І – ІІ ступенів с. Галузія – філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» (вчитель української мови та літератури – Хвост О. В.);

- Каращук Валерію Віталіївну, ученицю 7 класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» (вчитель української мови та літератури – Титаренко Наталія Олександрівна);

за зайняте ІІІ місце

- Невар Вероніку Сергіївну, ученицю 8 класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» (вчитель української мови і літератури – Мельничук Діана Миколаївна);

- Каращук Оксану Анатоліївну, ученицю 9 класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» (вчитель української мови та літератури – Сидорук Тетяна Костянтинівна).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО)

ХХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

імені Петра Яцика

За зайняте І місце

Коснюк Ангеліну Михайлівну – ученицю 11 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель української мови та літератури – Титаренко Наталія Олександрівна);

за зайняте ІІ місце

Каращук Валерію Віталіївну – ученицю 7 – Б класуопорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель української мови та літератури – Титаренко Наталія Олександрівна);

за зайняте ІІІ місце

- Дерчун Ярину Валентинівну – ученицю 4 класу загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів с. Галузія – філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель початкових класів – Радюк Тетяна Вікторівна);

- Каращук Оксану Анатоліївну – ученицю 9 – А класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель української мови та літератури – Сидорук Тетяна Костянтинівна).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

За зайняте ІІІ місце

Зінчука Максима Ярославовича – учня 9 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель інформаційних технологій – Ковальчук Олег Васильович)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Вітаємо із перемогою:

за зайняте ІІ місце

- Каращук Валерію Віталіївну, ученицю 7 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель української мови та літератури – Титаренко Наталія Олександрівна);

- Каращук Оксану Анатоліївну, ученицю 9 – А класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель української мови і літератури – Сидорук Тетяна Костянтинівна);

- Коснюк Ангеліну Михайлівну, ученицю 11 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель української мови та літератури – Титаренко Наталія Олександрівна).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

За зайняте ІІ місце

- Курчик Ангеліну Ярославівну, ученицю 8 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель історії – Титаренко Наталія Олександрівна);

- Романюк Вікторію Ростиславівну, ученицю 10 – А класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель історії – – Скорик Ірина Михайлівна);

- Савчук Ірину Олександрівну, ученицю 11 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель історії – Скорик Ірина Михайлівна);

За зайняте ІІІ місце

- Гаврилюк Тетяну Володимирівну, ученицю 9 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель історії – Скорик Ірина Михайлівна).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

За зайняте І місце

- Швець Катерину Сергіївну – ученицю 10 – А класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель німецької мови – Руденко Наталія Іванівна).

За зайняте ІІ місце

- Борисюк Ольгу Вячеславівну – ученицю 11 – Б класу класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель німецької мови – Руденко Наталія Іванівна).

- Шкабко Дарину Василівну, ученицю 8 класу ЗОШ І – ІІ ступенів с. Серхів – філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» (вчитель німецької мови – Гузар Г. А.).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ

За зайняте І місце

- Кучерука Максима Вікторовича – учня 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Городок» - філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне» (вчитель хімії – Шеметюк Тетяна Іванівна);

- Борисюк Ольгу Вячеславівну – ученицю 11 – Б класу класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель хімії – Шипелик Світлана Іванівна).

За зайняте ІІ місце

- Шеметюка Павла Сергійовича – учня 8 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Городок» - філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель хімії – Шеметюк Тетяна Іванівна)

- Романюк Вікторію Ростиславівну – ученицю 10 – А класуопорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель хімії – Шипелик Світлана Іванівна).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ

За зайняте ІІ місце

- Романюк Вікторію Ростиславівну – ученицю 10 – А класуопорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель фізики – Ковбасюк Юрій Андрійович).

За зайняте ІІІ місце

- Борисюк Ольгу Вячеславівну – ученицю 11 – Б класу класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель фізики – Киричик Михайло Данилович).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

За зайняте ІІІ місце

Антончик Софію Валеріївну – ученицю 8 – А класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель географії – Коваль Наталія Степанівна)

Завішу Іванну Андріївну – ученицю 9 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель географії – Шилак Наталія Іванівна)

Савчук Богдану Василівну – ученицю 10 – А класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель географії – Шилак Наталія Іванівна)

Шилак Оксану Михайлівну – ученицю 11 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель географії – Коваль Наталія Степанівна)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

За зайняте ІІ місце

Ремінського Владислава Миколайовича – учня 11 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель математики – Перванчук Валентина Андріївна).

За зайняте ІІІ місце

Коснюка Рувіма Івановича – учня 7 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель математики – Перванчук Валентина Андріївна).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА

За зайняте І місце

Смійчик Софію Вікторівну – ученицю 10 – А класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель правознавства – Рублик Ірина Володимирівна).

За зайняте ІІ місце

Завішу Іванну Андріївну – ученицю 9 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель правознавства – Рублик Ірина Володимирівна).

Невар Іванну Сергіївну – ученицю 11 – А класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель правознавства – Рублик Ірина Володимирівна).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ

За зайняте І місце

Борисюк Ольгу Вячеславівну – ученицю 11 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель біології – Скорик Галина Михайлівна).

За зайняте ІІ місце

Кучерука Максима Вікторовича – учня 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ с. Городок» – філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель біології – Смійчик Світлана Іванівна).

За зайняте ІІІ місце

Ремінську Анастасію Олександрівну – ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Серхів – філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель біології – Назарук Олег Васильович).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З АСТРОНОМІЇ

За зайняте І місце

Борисюк Ольгу Вячеславівну – ученицю 11 – Б класу класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель астрономії – Киричик Михайло Данилович).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

За зайняте ІІ місце

Нестерука Андрія Миколайовича – учня 9 класу Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Серхів - філії опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель трудового навчання – Назарук Олег Васильович)

Вітаємо із перемогою за зайняте ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

· з хімії – Борисюк Ольгу Вячеславівну – ученицю 11 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (вчитель хімії – Шипелик Світлана Іванівна).

Вітаємо із перемогою за зайняте ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології Борисюк Ольгу Вячеславівну – ученицю 11 – Б класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» та вчителя біології – Скорик Галину Михайлівну.

ІІІ місце в номінації «Історія України і державотворення» ІІІ (обласного) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднайтеся ж, брати мої!»:

- Кучинську Ангеліну, ученицю 9 класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» (керівник – Титаренко Наталія Олександрівна, вчитель історії).

І місце у районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки» (старша вікова категорія) Миронюк Олександра Андріївна – учениця 10 – А класу (керівник Михальчук Валерій Йосипович, вчитель музичного мистецтва)

Підсумки районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів секцій районної філії

Волинської обласної Малої академії наук

Перше місце:

Секція "Історії України" - Неродик Ірина (11 кл.), науковий керівник Вегера Т.М.

Секція"Журналістика"- Вакуліч Софія (9 кл.), науковий керівник Цан Л.В.

Секція "Медицина" - Савчук Оксана (8 кл.), науковий керівник Михайлюк Т.С.

Друге місце:

Секція "Мистецтвознавство"- Каращук Оксана (9 кл.), науковий керівник Слива Р.О.

Секція "Українська література"- Борисюк Ольга (11 кл.), науковий керівник Борисюк Н.М.

Підсумки обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів секцій районної філії

Волинської обласної Малої академії наук

Друге місце:

Секція "Теологія, релігієзнавство та історія релігій "- Невар Іванна (11 кл.), науковий керівник Титаренко Н. О.

Секція "Теологія, релігієзнавство та історія релігій "- Невар Софія (11 кл.), науковий керівник Титаренко Н. О.

Секція "Історії України" - Неродик Ірина (11 кл.), науковий керівник Вегера Т.М.

Третє місце:

Секція "Історичне краєзнавство"- Невар Іванна (11 кл.), науковий керівник Титаренко Н. О.

Секція "Етнологія"- Швець Катерина (10 кл.), науковий керівник Титаренко Н. О.

Секція "Історія України"- Невар Соломія (11 кл.), науковий керівник Титаренко Н. О.

Вітаємо з перемогою в ХІІІ Міжнародному

конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Кучинську Ангеліну Русланівну, ученицю 9 класу, за І місце вКонкурсі,

Коваль Назарія Анатолійовича, учня 9 класу, за ІІ місце в Конкурсі,

Швеця Олександра Сергійовича, учня 9 класу, за ІІ місце в Конкурсі,

Швець Катерину Сергіївну, ученицю 10 класу, за ІІІ місце вКонкурсі,

Невар Іванну Сергіївну, ученицю 11 класу, за ІІ місце вКонкурсі,

Невар Соломію Анатоліївну, ученицю 11 класу, за ІІІ місце вКонкурсі

та керівника їхніх науково-дослідних робіт Титаренко Наталію Олександрівну за підготовку 6 призерів Конкурсу.

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi